מחפשים רכב מיני? כדאי לכם לחכות למבצעי רכב

רכבי מיני ורכבי סופר מיני צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות, בגלל שמדובר ברכבים עם תג מחיר טוב, שגם הופכים את החיים עצמם לנוחים וזולים יותר.

איך נוחים יותר? בגלל המימדים הקומפקטיים של הרכב, הרבה יותר קל להסתובב בעיר, למצוא חניה ולהכנס אליה. בנוסף ואולי הכי חשוב – רכבי מיני הם חסכוניים מאוד ומורידים משמעותית את הצורך שלנו בלמלא את טנק הדלק בכל סוף / תחילת שבוע.

זה כבר חוסך לנו אלפי שקלים בשנה אם לא עשרות אלפים.

מבצעי רכב
מבצעי רכב

עוד סיבה שרכבי מיני הופכים את החיים שלנו לחסכוניים יותר, הם הסיבה שהאגרת רישוי שלהם היא זולה משמעותית מרכבים אחרים, וזאת בדרך כלל מכיוון שרכבי מיני הם פחות מזהמים את הסביבה. ברגע שדרגת הזיהום נמוכה כך גם תשלום האגרה השנתית שצטרכו לשלם.

כך תמצאו מבצעי רכב מיני

אם אתם מעוניינים בקניית רכב מיני חדש, כדאי לכם מאוד לעקוב אחרי חברות הליסינג ולחכות למבצעי רכב. במבצעי רכב חדש אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים או לקבל מתנות בשווי אלפי שקלים כמו ביטוח רכב חינם לשנה, חבילות תיקונים ועוד. למשל אם תעקבו אחרי חברת הליסינג ניו קאר ליס ברשתות החברתיות, תגלו מדי חודש מבצעי רכב שחלקם כוללים מבצעים על רכבי מיני.

חפשו מבצעי רכב בחגים

עוד דרך למצוא מבצעי רכב היא לחפש בחגים. בדרך כלל בחגים, סוכנויות הרכב וחברות הליסינג יוצאות במבצעים משמעותיים שאתם לא רוצים לפספס. כשאתם משלבים את מבצעי הרכב עם מסלולי מימון רכב של חברות הליסינג אתם בכלל עסקה אופטימלית – גם מחיר מעולה וחסכון של אלפי שקלים וגם 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה. החלוקה של מחיר הרכב לתשלומים מקלה משמעותית את ההוצאות ומאפשרת גם למי שאין לו את הסכום במזומן לרכוש רכב חדש ללא בעיות.

לסיכום ?

כשאתם מחפשים לקנות רכב מיני חדש – חכו למבצעי רכב ושלבו אותם עם מסלולי מימון רכב של חברות הליסינג – כך אתם חוסכים אלפי שקלים שאותם אתם יכולים להשקיע בדברים חשובים אחרים כמו ביטוח לרכב, פינוקים לאוטו, שטיפות רכב, דלק ועוד. תתחדשו!

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
השכרת רכב או קניית רכב
בלוג
השכרת רכב או קניית רכב חדש – מה עדיף?

רוב האנשים בישראל צריכים רכב. וזה בגלל שהתחבורה הציבורית לא מפותחת, ומה לעשות, עדיין צריכים להגיע לעבודה, לעשות סידורים ובכללי לנהל חיים נורמליים. לכן רכב הוא כמעט תמיד חובה. בכל

מצבר עד הבית
כללי
מצבר לרכב עד הבית

למצבר יש השפעה עצומה על הרכב שלכם, והוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב – זה שאחראי על החשמל. בשביל להתניע את הרכב אתם צריכים חשמל, וכשהמצבר שלכם לא עובד, הרכב