מהם היתרונות והחסרונות של מכוניות חדשות לעומת מכוניות יד שנייה? : מדריך הקנייה המלא שלכם

היתרונות של קניית רכב חדש

רכישת רכב חדש היא השקעה גדולה, אך היא יכולה להיות גם החלטה כלכלית טובה. רכישת רכבים חדשים פירושה שיהיה לכם רכב עם כל מאפייני הבטיחות והטכנולוגיה העדכניים ביותר, אשר לא תמיד זמינים ברכבים יד 2.

וכן, זה חשוב! אין דבר חשוב יותר ממכונית בטיחותית, בטח ובטח אם אתם בעלי משפחות ואתם רוצים את הטוב ביותר למשפחה שלכם, לכן אין ספק שזה יתרון גדול עבור רכבים חדשים, שמשנה לשנה הופכים ליותר ויותר בטיחותיים (אנחנו חיים בעולם טכנולוגי שלא מפסיק לעשות צעדי ענק, כן ?)

עם זאת, קניית רכב חדש עשויה להיות יקרה משמעותית מרכישת רכבי יד 2. רכבים משומשים זולים יותר מכיוון שהן כבר פחתות בערכם ממחיר הרכישה המקורי שלהם ואינם כוללים אף אחת מתכונות הבטיחות או הטכנולוגיה העדכנית ביותר, לכן יש לזה חסרונות כמובן.. אם כי, זה כמובן תלוי בשנתון הרכב, אם מדובר ברכב שהוא עדיין משנתון מתקדם יחסית, נגיד בן שנתיים, או שלוש, אז זאת יכולה להיות מציאה טובה, גם מבחינת מערכות הבטיחות (אם כי רכבים חדשים תמיד יהיו בטוחים יותר)

החסרונות של קניית רכב חדש

כאמור, קניית רכב חדש היא לא תמיד הרעיון הטוב ביותר.

החיסרון הראשון והברור ביותר הוא העלות הראשונית של קניית רכב חדש. זה יכול להיות יקר לקנות רכב חדש, במיוחד עבור אנשים שאינם בעלי יציבות כלכלית ותזרים גבוה בבנק.

החיסרון השני הוא ירידת הערך ברגע שאתם רוכשים רכב חדש. ברגע שהרכב יוצא מהסוכנות, הוא חווה ירידת ערך גדולה מאוד, ולכן אם אתם מתכוונים לסחור ברכב בעתיד הקרוב, דעו לכם שלא תקבלו את מה ששילמתם, אלא הרבה פחות.

מסקנות

בסופו של דבר, הכי טוב לקנות רכב חדש, בגלל מאפייני הבטיחות והטכנולוגיות המתקדמות, שלדתענו אין חשוב מזה ברכב, בטיחות היא לפני הכל, ורכבים חדשים, בעיקר בשנים האחרונות מציגים מערכות בטיחות וטכנולוגיות משמעותיות כמו שלא היו בעבר.

אבל אם אתם כן מתכוונים לקנות רכב יד 2, נסו לקנות רכב משנתונים מתקדמים ומומלץ מאוד לקחת את הרכב תמיד לבדיקת מומחה על מנת לראות שהכל תקין במרכב ובמנוע.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
איך לבנות אתר למכירת מכוניות?

לפני שניגש לשאלה שבכותרת, ראשית נסביר – למה צריך בניית חנות וירטואלית למכירת מכוניות? בימינו יש הרי אתרים כמו איביי ואמזון ורבים נוספים בהם אנחנו יכולים לקנות בקלות ובפשטות בגדים,

מצבר עד הבית
כללי
מצבר לרכב עד הבית

למצבר יש השפעה עצומה על הרכב שלכם, והוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב – זה שאחראי על החשמל. בשביל להתניע את הרכב אתם צריכים חשמל, וכשהמצבר שלכם לא עובד, הרכב

מסמך היעדר תביעות
ביטוח
מסמך היעדר תביעות – כל מה שחשוב לדעת

אחד המדדים על פיהם חברות ביטוח קובעות פרמיות עבור פוליסות ביטוח רכב שהן מוכרות ללקוחות קיימים, זו ההיסטוריה של הלקוח בהתנהלות מול חברת הביטוח, ובמילים אחרות תביעות עבר שלו. כאשר