ליסינג מימוני – יתרונות וחסרונות

ליסינג מימוני כבר קבע את מקומו כשיטת רכישת הרכב הנוחה והמשתלמת בישראל. מכל היתרונות הרבים שיש בליסינג מימוני – רכישת הרכב בתשלומים,100 אחוז מימון לרכב ועוד ועוד, אנו נדבר על אחד היתרונות המרכזיים שהוא גם יתרון די שמקבלים בעקיפין ולמעשה לא הרבה מדברים עליו. אז מה הוא היתרון המרכזי של ליסינג מימוני בקניית רכב?

ליסינג מימוני – להיות בראש שקט לאורך כל הדרך

אז קניתם רכב חדש בליסינג מימוני, אתם משלמים את התשלומים החודשיים ונהנים מהרכב המתקדם והבטיחותי שלכם ונוסעים בו בגאווה רבה שנתיים, שלוש – ארבע שנים. רבים הפעמים שלאחר כמה השנים האלו תרצו להתחדש ברכב חדש, במיוחד אם קניתם רכב חדש בליסינג מימוני והתאבון שלכם לרכבים חדשים גבר. אך ישנה בעיה אחת, צריך למכור את הרכב הישן – ומי שלא מכר את הרכב שלו עדיין אינו יודע עד כמה כאב ראש זה יכול להיות.

למכור רכב ישן גם אם הוא אפילו רק יד ראשונה, זה תהליך מורכב שיכול לקחת הרבה מאוד זמן שבסופו של דבר אתם מוצאים את עצמכם נמרחים עם הזמן ועם הרבה דאגות וכאב ראש כשאתם צריכים להתמודד עם פניות של קונים פוטנציאליים וההתמקחויות שלהם על המחיר, וכמובן ההתרוצצויות בין מכוני הבדיקה שמבזבזים לכם המון זמן. ומה בסוף? בסופו של דבר אתם כנראה תמכרו את הרכב במחיר נמוך יותר ממחיר מחירון.

למעשה חברות הליסינג מצאו פה שיטה להקל עליכם – לאחר כ- 3 שנים אתם יכולים להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולהמשיך עם רכב חדש מהניילונים וחברת הליסינג תעשה עבורכם את תהליך המכירה של הרכב הישן. קח אתם בעצם חוסכים הרבה מאוד זמן שעולה לא מעט כסף וכאבי ראש עבורכם.

ליסינג מימוני – הדרך הבטוחה ביותר למכור את הרכב הישן שלכם ולהתחדש ברכב חדש

כשאתם מוכרים את הרכב הישן שלכם באופן עצמאי, אתם לא תמיד יודעים עם מי אתם מתעסקים. כשאתם מעבירים את הרכב הישן שלכם לחברת הליסינג, היא כבר לוקחת אחריות ויודעת למי למכור את הרכב. בעצם כל התהליך מתרחש על ידי חברת הליסינג ואתם לא צריכים ליצור קשר עם הלקוח עצמו.

ליסינג מימוני – בשורה התחתונה

כאשר אתם עושים ליסינג מימוני, חברת הליסינג דואגת לכם בתור לקוחות בכל המישורים. כך שאתם תמיד יכולים להיות בטוחים שיש לכם גב.
ניו קאר ליס מציעה ליסינג מימוני בתנאים הטובים בישראל בנוסף למבצעי רכב שלא ישאירו אתכם אדישים

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
השכרת רכב או קניית רכב
בלוג
השכרת רכב או קניית רכב חדש – מה עדיף?

רוב האנשים בישראל צריכים רכב. וזה בגלל שהתחבורה הציבורית לא מפותחת, ומה לעשות, עדיין צריכים להגיע לעבודה, לעשות סידורים ובכללי לנהל חיים נורמליים. לכן רכב הוא כמעט תמיד חובה. בכל

רכב חשמלי או רגיל מה עדיף
רכב חשמלי
מה עדיף, רכב חשמלי או רכב "רגיל"?

בשנים האחרונות אנו עדים להצפה של מכוניות חשמליות בשוק הישראלי, יצרניות רבות משקיעות את מרב משאביהם בבניה ופיתוח של המכונית החשמלית הבאה. חששות ותקלות שהיו בעבר סביב הרכבים החשמלים טופלו,

רכב חסכוני
בלוג
איך בוחרים רכב חסכוני?

כיום, עם המציאות הכלכלית הקיימת, יותר ויותר ישראלים מעדיפים לקנות רכבים שהם חסכוניים, מאשר רכב שהם בזבזניים בדלק, בטיפולים ועוד. אם תשאלו אותנו – זה ברור ! רכב חסכוני יחסוך

מכונית יד 2
בלוג
מכונית יד 2 מסוכנות רכבים

ההחלטה לקנות רכב יד שנייה היא כבדת משקל ויש בה כדי להשפיע על שגרת יומך בעתיד לבוא. מחד אתה מעוניין לחסוך כסף רב בקניית רכב יד ראשונה מסוכנות או מהיבואן