ליסינג מימוני – יתרונות וחסרונות

ליסינג מימוני כבר קבע את מקומו כשיטת רכישת הרכב הנוחה והמשתלמת בישראל. מכל היתרונות הרבים שיש בליסינג מימוני – רכישת הרכב בתשלומים,100 אחוז מימון לרכב ועוד ועוד, אנו נדבר על אחד היתרונות המרכזיים שהוא גם יתרון די שמקבלים בעקיפין ולמעשה לא הרבה מדברים עליו. אז מה הוא היתרון המרכזי של ליסינג מימוני בקניית רכב?

ליסינג מימוני – להיות בראש שקט לאורך כל הדרך

אז קניתם רכב חדש בליסינג מימוני, אתם משלמים את התשלומים החודשיים ונהנים מהרכב המתקדם והבטיחותי שלכם ונוסעים בו בגאווה רבה שנתיים, שלוש – ארבע שנים. רבים הפעמים שלאחר כמה השנים האלו תרצו להתחדש ברכב חדש, במיוחד אם קניתם רכב חדש בליסינג מימוני והתאבון שלכם לרכבים חדשים גבר. אך ישנה בעיה אחת, צריך למכור את הרכב הישן – ומי שלא מכר את הרכב שלו עדיין אינו יודע עד כמה כאב ראש זה יכול להיות.

למכור רכב ישן גם אם הוא אפילו רק יד ראשונה, זה תהליך מורכב שיכול לקחת הרבה מאוד זמן שבסופו של דבר אתם מוצאים את עצמכם נמרחים עם הזמן ועם הרבה דאגות וכאב ראש כשאתם צריכים להתמודד עם פניות של קונים פוטנציאליים וההתמקחויות שלהם על המחיר, וכמובן ההתרוצצויות בין מכוני הבדיקה שמבזבזים לכם המון זמן. ומה בסוף? בסופו של דבר אתם כנראה תמכרו את הרכב במחיר נמוך יותר ממחיר מחירון.

למעשה חברות הליסינג מצאו פה שיטה להקל עליכם – לאחר כ- 3 שנים אתם יכולים להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולהמשיך עם רכב חדש מהניילונים וחברת הליסינג תעשה עבורכם את תהליך המכירה של הרכב הישן. קח אתם בעצם חוסכים הרבה מאוד זמן שעולה לא מעט כסף וכאבי ראש עבורכם.

ליסינג מימוני – הדרך הבטוחה ביותר למכור את הרכב הישן שלכם ולהתחדש ברכב חדש

כשאתם מוכרים את הרכב הישן שלכם באופן עצמאי, אתם לא תמיד יודעים עם מי אתם מתעסקים. כשאתם מעבירים את הרכב הישן שלכם לחברת הליסינג, היא כבר לוקחת אחריות ויודעת למי למכור את הרכב. בעצם כל התהליך מתרחש על ידי חברת הליסינג ואתם לא צריכים ליצור קשר עם הלקוח עצמו.

ליסינג מימוני – בשורה התחתונה

כאשר אתם עושים ליסינג מימוני, חברת הליסינג דואגת לכם בתור לקוחות בכל המישורים. כך שאתם תמיד יכולים להיות בטוחים שיש לכם גב.
ניו קאר ליס מציעה ליסינג מימוני בתנאים הטובים בישראל בנוסף למבצעי רכב שלא ישאירו אתכם אדישים

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
המדריך המדויק לרכישת רכב חדש
American Car Blog
המדריך המדויק לרכישת רכב חדש

קניית רכב חדש היא החלטה פיננסית מרגשת אך משמעותית הדורשת שיקול דעת ותכנון מדוקדקים. עם שפע של אפשרויות זמינות בשוק, תהליך רכישת הרכב יכול להיראות מאיים. עם זאת, עם הידע

רכבים חדשים
בלוג
רכבים חדשים ב- 2022, מה חדש?

הנוף המשתנה של יצרני הרכב ומחויבותם לאיכות הסביבה המכוניות הטובות ביותר של 2022 הן שונות בהרבה מהמכוניות הטובות ביותר של 2021. הטכנולוגיה משתנה בקצב מהיר ואיתה, גם יצרניות הרכב שיודעות

מכוניות חשמליות
רכב חשמלי
מדוע כדאי לרכוש רכב חשמלי בישראל?

בשנים האחרונות, כולנו עדים למודעות הולכת וגוברת להשפעה הסביבתית של כלי רכב מסורתיים המונעים בבנזין, דבר המוביל לעלייה בבביקוש למכוניות חשמליות. ישראל, הידועה ברוח החדשנית שלה ובמחויבותה לקיימות, עמדה בחוד