מכונית יד 2 מסוכנות רכבים

ההחלטה לקנות רכב יד שנייה היא כבדת משקל ויש בה כדי להשפיע על שגרת יומך בעתיד לבוא. מחד אתה מעוניין לחסוך כסף רב בקניית רכב יד ראשונה מסוכנות או מהיבואן ומאידך אתה רוצה שהכסף שאתה מוציא יקנה עבורך את הרכב הטוב ביותר האפשרי גם אם זה יד שנייה, אבל כיצד תקנה רכב שאינו חתול בשק ? יתרה מכך- גם עבור רכישת רכב מיד שנייה יתכן ותזדקק לפתרונות מימון יצירתיים. המענה, אולי הטוב ביותר, הוא חברת טרייד מוביל המספקת פתרונות מימון יעילים ומעטפת שירותים שלמה המסייעת בבחירת הרכב הטוב ביותר עבורך.

כינסנו עבורכם רשימת נושאים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת רכב מיד שניה בכדי להקל עליכם במלאכת בחירת הרכב:

  • מחיר – העלות של רכב מיד שנייה משתלמת בצורה ניכרת מזו של רכב חדש שכן עם עלייתו של הרכב לכביש הוא מיד מאבד מערכו. קצב ירידת הערך הולך ופוחת עם הזמן, כך שירידת הערך של הרכב בשנה הראשונה היא הגדולה ביותר, בשנה השנייה קצת פחות מבשנה הראשונה וכן הלאה. ניתן אם כן לומר שירידת הערך מאוד מתמתנת וכמעט נעצרת אחרי מספר שנים שהרכב על הכביש.
  • אחריות- זה מובן מאליו שכאשר אנו רוכשים רכב משומש ממקום לא מוסדר/שוק פרטי, אנו לא באמת מכירים לעומק את המכניקה, ומערכות המחשוב הפועלות בו. כמובן שניתן לקחת את הרכב למכון רישוי שיבחן את הרכב לעומק ויספק בדיקה מקיפה בתשלום, אבל עדיין… מי לא החסיר את אותן דפיקות לב הנלוות ברכישת רכב שלא מן היצרן?

 

  • ביטוח- קיים מתאם בין שווי הרכב למחיר הביטוח עבורו. ככל שהרכב יקר יותר, כך גם שווי הביטוח עבורו. אם ניזכר בסעיף הראשון – המחיר, שהוזכר מוקדם יותר, הרי שנגיע מיד למסקנה המתבקשת שככל שהרכב יותר זמן על הכביש כך ירד התשלום עבור הביטוח לאותו הרכב. ההבדלים יכולים להגיע לעשרות אחוזים ולהסתכם בחיסכון של אלפי שקלים מדי שנה.
  • רכבי יד שניה- ממי קונים?

חברות המתמקצעות במכירת רכבי יד שנייה:

חברות דוגמת טרייד מוביל, סוכנות המתמחה במכירת רכבים יד שנייה, כולל רכבי ליסינג ומספקות שירותים נלווים המעצימים את איכות חווית הקנייה והביטחון הנלווה ברכישת רכב יד שנייה.

כאשר אנו רוכשים רכב חדש אנו לא באמת מכירים לעומק את המכניקה, ומערכות המחשוב הפועלות בו. כמובן שניתן לקחת את הרכב למכון רישוי שיבחן את הרכב לעומק ויספק בדיקה מקיפה בתשלום, אבל עדיין… מי לא החסיר את אותן דפיקות לב הנלוות ברכישת רכב שלא מן היצרן ?

התשובה לשאלה הזו היא בעלי מקצוע בתחום. חברות כמו טרייד מוביל מספקות מעטפת שלימה הכוללת בדיקה יסודית של הרכב ואפילו אחריות, פתרונות מימון לרכישת הרכב, ביטוח ואפילו סיוע בהליך העברת הבעלות שיכול להיות מייגע למי שאינו מנוסה בכך.

 

מה הם היתרונות הנוספים שברכישת רכב מטרייד מוביל ?

קיימים מספר יתרונות בולטים ברכישת רכב מטרייד מוביל בהשוואה לרכישה ישירה מלקוח פרטי נוסף על כל אלה שהוזכרו בסעיפים הקודמים, אבל השלושה המשמעותיים ביותר הם:

מבחר הרכבים והמלאי הזמין: טרייד מוביל מחזיקה כיום באחד מציי הרכבים מיד שניה המיועדים למכירה הגדולים בישראל. מבחר זה המאפשר ללקוח לבחון מגוון גדול מאוד של מכוניות המאופיינות בקילומטראז' נמוך ובעיקר כלי רכב שמקורם בידיים פרטיות ולא מחברות ליסינג.

תחזוקה: תחזוקת הרכבים נעשית ברמה כה גבוהה עד שלחלק מהרכבים ניתנת אחריות לרכיבים המרכזיים והחשובים שבכלי הרכב. האחריות מתאפשרת, בין השאר, בשל העובדה שרבים מאוד מכלי הרכב חדשים יחסית ואחריות היבואן עדיין בתוקף.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב חשמלי או רגיל מה עדיף
רכב חשמלי
מה עדיף, רכב חשמלי או רכב "רגיל"?

בשנים האחרונות אנו עדים להצפה של מכוניות חשמליות בשוק הישראלי, יצרניות רבות משקיעות את מרב משאביהם בבניה ופיתוח של המכונית החשמלית הבאה. חששות ותקלות שהיו בעבר סביב הרכבים החשמלים טופלו,

השכרת רכב או קניית רכב
בלוג
השכרת רכב או קניית רכב חדש – מה עדיף?

רוב האנשים בישראל צריכים רכב. וזה בגלל שהתחבורה הציבורית לא מפותחת, ומה לעשות, עדיין צריכים להגיע לעבודה, לעשות סידורים ובכללי לנהל חיים נורמליים. לכן רכב הוא כמעט תמיד חובה. בכל

לנד רובר
בלוג
הרכבים הכי מגניבים של שנת 2022

יש הרכב רכבים אמינים וטובים שאפשר לבחור, אבל אתם לא חייבים להסתפק בזה. רוצים רכב יוקרה בעל ביצועים גבוהים? רכב שטח אייקוני ועוצמתי? רכב ספורט נוצץ אבל חסכוני? הנה כמה