ליסינג מימוני – יתרונות וחסרונות

ליסינג מימוני כבר קבע את מקומו כשיטת רכישת הרכב הנוחה והמשתלמת בישראל. מכל היתרונות הרבים שיש בליסינג מימוני – רכישת הרכב בתשלומים,100 אחוז מימון לרכב ועוד ועוד, אנו נדבר על אחד היתרונות המרכזיים שהוא גם יתרון די שמקבלים בעקיפין ולמעשה לא הרבה מדברים עליו. אז מה הוא היתרון המרכזי של ליסינג מימוני בקניית רכב?

ליסינג מימוני – להיות בראש שקט לאורך כל הדרך

אז קניתם רכב חדש בליסינג מימוני, אתם משלמים את התשלומים החודשיים ונהנים מהרכב המתקדם והבטיחותי שלכם ונוסעים בו בגאווה רבה שנתיים, שלוש – ארבע שנים. רבים הפעמים שלאחר כמה השנים האלו תרצו להתחדש ברכב חדש, במיוחד אם קניתם רכב חדש בליסינג מימוני והתאבון שלכם לרכבים חדשים גבר. אך ישנה בעיה אחת, צריך למכור את הרכב הישן – ומי שלא מכר את הרכב שלו עדיין אינו יודע עד כמה כאב ראש זה יכול להיות.

למכור רכב ישן גם אם הוא אפילו רק יד ראשונה, זה תהליך מורכב שיכול לקחת הרבה מאוד זמן שבסופו של דבר אתם מוצאים את עצמכם נמרחים עם הזמן ועם הרבה דאגות וכאב ראש כשאתם צריכים להתמודד עם פניות של קונים פוטנציאליים וההתמקחויות שלהם על המחיר, וכמובן ההתרוצצויות בין מכוני הבדיקה שמבזבזים לכם המון זמן. ומה בסוף? בסופו של דבר אתם כנראה תמכרו את הרכב במחיר נמוך יותר ממחיר מחירון.

למעשה חברות הליסינג מצאו פה שיטה להקל עליכם – לאחר כ- 3 שנים אתם יכולים להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולהמשיך עם רכב חדש מהניילונים וחברת הליסינג תעשה עבורכם את תהליך המכירה של הרכב הישן. קח אתם בעצם חוסכים הרבה מאוד זמן שעולה לא מעט כסף וכאבי ראש עבורכם.

ליסינג מימוני – הדרך הבטוחה ביותר למכור את הרכב הישן שלכם ולהתחדש ברכב חדש

כשאתם מוכרים את הרכב הישן שלכם באופן עצמאי, אתם לא תמיד יודעים עם מי אתם מתעסקים. כשאתם מעבירים את הרכב הישן שלכם לחברת הליסינג, היא כבר לוקחת אחריות ויודעת למי למכור את הרכב. בעצם כל התהליך מתרחש על ידי חברת הליסינג ואתם לא צריכים ליצור קשר עם הלקוח עצמו.

ליסינג מימוני – בשורה התחתונה

כאשר אתם עושים ליסינג מימוני, חברת הליסינג דואגת לכם בתור לקוחות בכל המישורים. כך שאתם תמיד יכולים להיות בטוחים שיש לכם גב.
ניו קאר ליס מציעה ליסינג מימוני בתנאים הטובים בישראל בנוסף למבצעי רכב שלא ישאירו אתכם אדישים

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
What Kind of battery is used in an e-Bike?
E-Bikes
What Kind of battery is used in an e-Bike?

Batteries are an essential part of the e-bikes and the main parts that contribute directly to the performance of your e-bikes. In this modern era, battery technology is proliferating, and

כללי
מחפשים רכב מיני? כדאי לכם לחכות למבצעי רכב

רכבי מיני ורכבי סופר מיני צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות, בגלל שמדובר ברכבים עם תג מחיר טוב, שגם הופכים את החיים עצמם לנוחים וזולים יותר. איך נוחים יותר? בגלל המימדים

כללי
האם ניתן לקנות מכונית דרך חנות אינטרנטית?

קניית רכב הייתה בעבר משימה שחייבה אותך לבקר בסוכנות המכוניות. התמקחות הייתה סימן ההיכר של החוויה, יכולת לצפות מראש את השיחות הבלתי נגמרות עם איש המכירות על דברים כמו תמחור