פורד אקספלורר החדש

את השם פורד אקספלורר סביר להניח שאתם פחות מכירים, אך למרות חוסר ההכרות שלנו הישראלים, איתו פה, האקספלורר הוא רכב פופולרי מיוחד ביבשת הגדולה – אמריקה. בארה"ב  כמו בארה"ב, אוהבים מכוניות גדולות עם המון כוח, ושם הפורד אקספלורר מככב במיוחד כבר המון שנים, עד כדי כך שהוא אחד מרכבי הפנאי הנמכרים ביותר בארה"ב.

ארה"ב – רכבים גדולים, ישראל – רכבים קטנים

עם כל הדמיון שלנו, הישראלים לאמריקאים, והרצון שלנו לחקות את תרבות המערב בכמעט כל דבר קטן, האמריקאים מאוד שונים מאיתנו כשזה מגיע לרכבים. האמריקאי אוהב את הרכב שלו גדול, ואי אפשר להאשים אותו, כאשר מחירי הדלק הם זולים במיוחד והכבישים רחבים וארוכים ורק קוראים לכם לשייט בהם לעבר הרפתקאות חדשות – רכבים גדולים וחזקים הם הרכבים האידיאליים.

לעומת זאת, אנחנו הישראלים מעדיפים את רכבי הפנאי שלנו קומפקטיים וחסכוניים, בגלל הצפיפות בכבישים ומחירי הדלק הגבוהים במיוחד וזו הסיבה שהאקספלורר הוא פחות פופולרי פה, ובעקבות העובדה שהוא פחות נסחר פה, גם מחירו גבוה יחסית לרכבי פנאי אחרים בקטגוריה.

פורד אקספלורר
פורד אקספלורר

מה חדש עם הפורד אקספלורר?

האקספלורר החדש מגיע אלינו מעוצב ואיכותי מתמיד, ומסביר לנו הישראלים בדיוק מה משמעות המילה "אמריקה". יש מי שאוהב את זה ויש מי שלא, מה שכן, אי אפשר להתווכח עם כך שהפורד אקספלורר הוא רכב מרשים במיוחד, שמגיע אלינו לישראל עם הקטנת יחידת ההנעה שמשפרת את האיכויות הדינמיות של האקספלורר, מרווח פנימי משופר ועיצוב חיצוני ספורטיבי יותר.

איפה כדאי לקנות את הפורד אקספלורר?

כמו כל רכב אחר, הפורד אקספלורר מוצע אצל היבואן הרשמי וגם אצל חברות ליסינג. תוכלו למצוא את הפורד אקספלורר ב- 100 אחוז מימון לרכב, כאשר אם תחפשו טוב תוכלו למצוא את חברת הליסינג שתציע לכם ליסינג מימוני עם ריביות נמוכות במיוחד.

בחלק מחברות הליסינג, לאחר 3 שנים תוכלו לבצע טרייד אין רכב על הפורד אקספלורר ולהתחדש בדגם חדש יותר, אפשרות זו מאפשרת לכם להיות בראש שקט עם הידיעה שאם תרצו להחליף לרכב חדש יותר, יש לכם מקום שיקבל את הרכב לטובת טרייד אין לדגם עדכני יותר.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב חסכוני
בלוג
איך בוחרים רכב חסכוני?

כיום, עם המציאות הכלכלית הקיימת, יותר ויותר ישראלים מעדיפים לקנות רכבים שהם חסכוניים, מאשר רכב שהם בזבזניים בדלק, בטיפולים ועוד. אם תשאלו אותנו – זה ברור ! רכב חסכוני יחסוך

כללי
מחפשים רכב מיני? כדאי לכם לחכות למבצעי רכב

רכבי מיני ורכבי סופר מיני צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות, בגלל שמדובר ברכבים עם תג מחיר טוב, שגם הופכים את החיים עצמם לנוחים וזולים יותר. איך נוחים יותר? בגלל המימדים

מערכת גז ברכב
רכבי יוקרה
כדאיות התקנת מערכת גז לרכב

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים כיצד לחסוך בעלויות תחזוקה ושימוש בכלי רכב, וכן כיצד לשמור על הסביבה. כלומר, איך למנוע זיהום אוויר וזיהום סביבה באופן כללי, כחלק מהכרה