מצבר לרכב עד הבית

למצבר יש השפעה עצומה על הרכב שלכם, והוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב – זה שאחראי על החשמל. בשביל להתניע את הרכב אתם צריכים חשמל, וכשהמצבר שלכם לא עובד, הרכב למעשה משובת ולא ניתן להזיז אותו. לכן, מעבר לכך שיש לתחזק את המצבר בצורה טובה, מומלץ גם לקנות מצבר איכותי שיפעיל את הרכב שלכם בצורה האופטימלית ביותר. מצברים זולים אאוט – מצברים איכותיים אין.

החליפו את המצבר בזמן!

כאשר אתם מרגישים שהרכב שלכם נכבה לעתים קרובות, זה אומר שלא כדאי לחכות עד שהרכב יתקע לגמרי ולרכוש מצבר חדש כמה שיותר מהר. הבעיה היא שאנשים רבים ממתינים עם רכישת המצבר, ובסוף הם מוצאים את עצמם תקועים ללא יכולת להניע את הרכב.
למרות שזה נשמע כמו מצב לא נעים, לשמחתנו היום יש לא מעט שירותי החלפה של מצבר לרכב שמגיעים ממש עד אליכם וככל שזה מפתיע – המחירים אינם שונים כל כך מאשר רכישת מצבר בחנות.

עם זאת, עדיין לא כדאי לחכות שהרכב יתקע לגמרי. כדאי להיות קשובים לרכב שלכם וכשהוא מרגיש חלש, לבדוק עם איש מקצוע אם יש צורך בהחלפת מצבר. חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע, בגלל שבחלק מן המקרים הבעיה אינה במצבר, ולעתים יכולה להיות בעיה גדולה יותר, כמו תקלה באלטרנטור. לכן לא משנה מה אתם עושים, התייעצו עם איש מקצוע שמבין במצברים.

מצבר עד הבית
מצבר עד הבית

איך לתחזק את המצבר בצורה הנכונה?

בנוסף לאנשי מקצוע, גם אתם יכולים לבדוק ולתחזק את המצבר שלכם ברמה בסיסית. אחד הבדיקות העיקריות היא להסתכל על המצבר ולראות שאין הצטברות של חלודה עליו. בנוסף, אם מדובר על מצבר שדורש החלפת מים תקופתית, יש לבדוק אם כמות המים במצבר מספיקה והיא לא מעטה מדי או גבוהה מדי.

מצברים בהזמנה עד בית הלקוח

כאמור, רוב האנשים היום מחליפים מצברים בהזמנה עד בית הלקוח. אנשי מקצוע רבים מגיעים וגם בודקים את הרכב לראות אם הבעיה היא במצבר, ובמידה ולא, הם לא מחייבים אתכם.

אחת הסיבות לפופולריות שבמצברים בהזמנה עד בית הלקוח, היא שאנשים רבים נתקעים עם הרכב כי הם כל הזמן דוחים את החלפת המצבר, כי כל פעם הרכב מעט מתניע אבל לא נתקע לגמרי. בסופו של דבר, מי שמאחר את החלפת המצבר ימצא את עצמו מוגבל ביכולת ההגעה לחנות המצברים, ולכן אנשים רבים משתמשים בשירותי החלפת מצבר עד הבית.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוסך איכותי לרכבים
בלוג
מוסך איכותי לרכבים

אחזקה של רכב אינה עניין של מה בכך, כל בעל רכב מודע לאחריות הרבה שהוא נושא על כתפיו לגבי תקינותו של הרכב שלו. וזאת למען בטיחותו, למען בטיחותם של הנוסעים

החלפת מצברים
בלוג
איך מזהים תקלת מצבר? כל מה שרציתם לדעת

כאשר אתם מנסים להניע את הרכב ומיד לאחר שסובבתם את מפתחות הרכב, אתם שומעים רעשים מוזרים מתחת למכסה מנוע אל דאגה כנראה מדובר בתקלת מצבר. בכתבה הבאה אנחנו נסביר לכם

מכוניות חשמליות
רכב חשמלי
מדוע כדאי לרכוש רכב חשמלי בישראל?

בשנים האחרונות, כולנו עדים למודעות הולכת וגוברת להשפעה הסביבתית של כלי רכב מסורתיים המונעים בבנזין, דבר המוביל לעלייה בבביקוש למכוניות חשמליות. ישראל, הידועה ברוח החדשנית שלה ובמחויבותה לקיימות, עמדה בחוד