השכרת רכב או קניית רכב חדש – מה עדיף?

רוב האנשים בישראל צריכים רכב. וזה בגלל שהתחבורה הציבורית לא מפותחת, ומה לעשות, עדיין צריכים להגיע לעבודה, לעשות סידורים ובכללי לנהל חיים נורמליים.

לכן רכב הוא כמעט תמיד חובה. בכל מה שקשור לרכב יש בעצם שתי אפשרויות, להשכיר רכב או לקנות רכב חדש. בכתבה הבאה נדבר על שתי האפשרויות על מנת שתוכלו להחליט מה עדיף לכם.

היתרונות של קניית רכב

היתרון של רכישת רכב זה שיש לכם רכב משלכם, שאתם יכולים להשקיע בו, וכל שקל שאתם מוציאים עליו בסופו של דבר חוזר אליכם מכיוון שזה הרכב שלכם.

אם אתם קונים רכב חדש אז בכלל אתם נהנים ממכונית שאתם יודעים שמבחינת מצב מכני היא במצב הטוב ביותר, וזאת לעומת רכבים יד שניה שאין לדעת מה הם עברו במהלך השנים שלהם על הכביש, יכול להיות שיש להם בעיות שהם אפילו מעבר לבדיקה הראשונית במוסך.

ביטוח מקיף מול ביטוח חובה

הדרכים השונות לקניית רכב

אם אתם מעוניינים לקנות רכב חדש, זה למעשה אופציה שהיא אפשרית ביותר, יותר מאשר בעבר, בגלל מסלולי מימון רכב הגמישי במיוחד שמאפשרים לקנות רכב חדש בתשלומים נוחים ועם ריבית כמעט אפסית, ובמקומות מסוימים אפילו עם מימון מלא לרכב ללא ריבית בכלל.

כלומר, אתם מקבלים את ההלוואה מחברת הליסינג עצמה, וכל מה שנשאר לכם זה להחזיר את ההלאווה חודש בחודשו ותוך כדי להנות מרכב חדש לגמרי, כמעט כל רכב שאתם רוצים.

היתרונות של השכרת רכב

היתרון של השכרת רכב הוא כמובן האפשרות להנות מרכב רק בתקופות מסוימות שאתם באמת צריכים רכב, וזה מתאים למי שלא צריך שיהיה לו תמיד רכב. הרי בסופו של דבר, רכב זה הוצאות כל הזמן, אז אם אתם לא משתמשים באופן קבוע ברכב, לא כדאי לכם להחזיק רכב צמוד, אלא להשכיר רכב מתי שאתם צריכים.

איך משכירים רכב?

חברות ההשכרה מאפשרות מסלולי השכרה לשעות, ימים, שבועות וחודשים. אתם יכולים לבחור את הדרך המתאימה לכם. מה שכן, אתם צריכים לשים לב, שחברות ההשכרה קשיחות במיוחד בכל מה שקשור לתקנון השכרת הרכבים.

לדוגמא, אם תאחרו בהחזרת הרכב, או שיגרם נזק כלשהו לרכב, אפילו אם זו שריטה קטנה בפח הרכב, אתם עלולים לשלם סכומים גבוהים מאוד.

לכן כשאתם משכירים אתם צריכים להיות עם האצבע על הדופק שאתם שומרים בכל רגע נתון על תקנון חברת ההשכרה, על מנת שלא יווצר מצב שתקבלו קנסות גבוהים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
What Kind of battery is used in an e-Bike?
E-Bikes
What Kind of battery is used in an e-Bike?

Batteries are an essential part of the e-bikes and the main parts that contribute directly to the performance of your e-bikes. In this modern era, battery technology is proliferating, and

כללי
האם ניתן לקנות מכונית דרך חנות אינטרנטית?

קניית רכב הייתה בעבר משימה שחייבה אותך לבקר בסוכנות המכוניות. התמקחות הייתה סימן ההיכר של החוויה, יכולת לצפות מראש את השיחות הבלתי נגמרות עם איש המכירות על דברים כמו תמחור